FIRMA

Przedsiębiorstwo Budemex oferuje wszechstronne usługi budowlane, wykończeniowe i remontowe na terenie całej Polski. Siedziba naszej firmy znajduje się w Małopolsce, ale nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju.

Profil naszej działalności obejmuje wykonawstwo i obsługę inwestycji budowlanych w zakresie robót wykończeniowych a w szczególności systemy suchej zabudowy. W naszym dorobku znajdują się takie obiekty jak: biurowce, galerie handlowe, hotele i obiekty sportowe.

Nie boimy się nowych wyzwań, dlatego podejmiemy się realizacji każdych zleceń. Jesteśmy firmą która zajmuje się remontami w obiektach już istniejących i funkcjonujących , zarówno w zakresie konstrukcyjnym, jak i wykończeniowym. Ponadto świadczymy prace ogólnobudowlane. Nasza firma proponuje własne projekty aranżacji biur, przebudowy i rozbudowy w dowolnym zakresie. Z przyjemnością zrealizujemy Państwa gotowe projekty, tak aby spełnić Państwa oczekiwania.

Zdobyte doświadczenie w branży budowlanej pozwala nam świadczyć usługi kompleksowo, rzetelnie i solidnie. Nie możemy pozwolić sobie na brak punktualności,. Dotrzymywanie wyznaczonych terminów jest naszym kluczowym priorytetem.

Zatrudniamy wykwalifikowany zespół pracowników z wymaganymi uprawnieniami i sporym doświadczeniem. Posiadamy profesjonalne zaplecze budowlane. Współpracujemy ze sprawdzonym zespołem podwykonawców. Stosujemy materiały najwyższej jakości przy współpracy z największymi dostawcami w Polsce.